Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Forum: TALİMAT, PROSEDÜR ve EĞİTİM » Talimat ve Prosedürler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

talimat ve formlar - Olayın Tarihi: 20/Haziran/2012

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
DEMET AKAY Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı DEMET AKAY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: talimat ve formlar
    Gönderim Zamanı: 20/Haziran/2012 Saat 16:39
   Mustafa bey personel sağlık taramaları ,rikli birim sağlık taramaları gibi tüm elinizdeki formları gönderebilirmisiniz
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
Konuk
Konuk
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Haziran/2012 Saat 21:22
Orjinalini yazan: DEMET AKAY DEMET AKAY Yazdı:

Mustafa bey personel sağlık taramaları ,rikli birim sağlık taramaları gibi tüm elinizdeki formları gönderebilirmisiniz

Örnek sağlık tarama formları ektedir ..inceleyin....Kolay gelsin..

20120620_212110_KP_09_Hastane_Ç.pdf

20120620_212218_risk_gruplarina.pdf
Yukarı Dön
DEMET AKAY Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı DEMET AKAY Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Temmuz/2012 Saat 14:37
    mUSTAFA BEY ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .Kendimize ait temizlik planlarımız var ama denetimde yeterli bulmadılar sizin hastanenizinkileri bize yollamanızın mahsuru yoksa gönderebilirmisiniz
Yukarı Dön
MeralŞAHİNDEMİR Açılır Kutu Gör
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Puanlar: 1308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MeralŞAHİNDEMİR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Temmuz/2012 Saat 12:01
çalışan sağlığı ile ilgili çalışmalarımız ve kullandığımız formlar
20120704_120052_ÇALIŞAN_RİSKLER.xls
20120704_120102_ÇALIŞAN_SAĞLIĞI.xls
20120704_120124_TARAMA.xls
Meral ŞAHİN DEMİR Prof.Dr.İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi-Giresun

sahinmeral28@gmail.com
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
Konuk
Konuk
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Temmuz/2012 Saat 12:49
Orjinalini yazan: DEMET AKAY DEMET AKAY Yazdı:

mUSTAFA BEY ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .Kendimize ait temizlik planlarımız var ama denetimde yeterli bulmadılar sizin hastanenizinkileri bize yollamanızın mahsuru yoksa gönderebilirmisiniz

Demet hanım temizlik planları ile ilgili istediğiniz dökümanları bu linkte bulabilirsiniz temizlik planı konu başlığında mevcuttur.İyi çalışmalar...

http://forum.das.org.tr/forum_posts.asp?TID=1425&get=last#13536
Yukarı Dön
Reyhan Açılır Kutu Gör
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Puanlar: 867
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Reyhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Temmuz/2012 Saat 14:09
    Demet Hanım Merhabalar;
Altan Bey link paylaşımı yapmış ama ben de tekrar paylaşayım hazırladığım formumu.Rica etsem hazırladığınız formu bana da gönderir misiniz?Çok merak ettim yetersizliğini.Her kurum kendisine göre hazırlayabilir dökümanlarını.20120704_140905_20111026_130422.pdf
Reyhan İNCE KASAP
Giresun/Bulancak Devlet Hastanesi
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Yukarı Dön
ÖZTÜRK Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı ÖZTÜRK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Temmuz/2012 Saat 16:03
Merhaba Reyhan hanım bizim temizlik planlarında rik alanlarını belirtmemiştik . teşekkürler gönderdiğiniz plan içinama siz sterilizasyon kişisel bakım alanlarını ayırmışınız tüm planlarınızdada bu şekildemi
Yukarı Dön
Reyhan Açılır Kutu Gör
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Puanlar: 867
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Reyhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Temmuz/2012 Saat 16:20
Evet kişisel bakım alanlarını ayırdım.Ünite içinde kaç oda varsa hepsini tek tek hazırladım.Bildiğiniz gibi birimlerde tüm açık ve kapalı alanların temizlik planını istiyor.Size 1 hafta sonra gönderebileceğim formlarında da ayırdım.Fakat bu alanları ayrı form ile de kontrol ediyoruz.Belli olmuyor gelen yorumlar.Değerlendirmede de beğenildi.Farklı görüşler oluyor maalesef.Standarda oturtamadığımız sürece de olacak.
Reyhan İNCE KASAP
Giresun/Bulancak Devlet Hastanesi
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Yukarı Dön
nur. Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 45
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nur. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim/2012 Saat 09:55
Mrb , tıbbi cihazların bakım,onarım,ölçme,ayar ve kalibrasyonuna yönelik planı olan var mı?
Yukarı Dön
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MeralŞAHİNDEMİR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim/2012 Saat 10:40
Teknik servis tarafından planlanıp uygulanmaktadır. Bayram sonrası ilk mesai gününde paylaşabilirim.    
Meral ŞAHİN DEMİR Prof.Dr.İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi-Giresun

sahinmeral28@gmail.com
Yukarı Dön
SevdaKarakılıç Açılır Kutu Gör
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Puanlar: 1184
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı SevdaKarakılıç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim/2012 Saat 11:29
Bu takipler bizde Biyomedikal tarafından takip ediliyor ve sadece bunun için kullanılan ayrı bir otomasyon programı var. Kağıt üzerinde hiç bir evrağımız yok. Tüm kayıtlar sistemde.
Sevda KARAKILIÇ
İnfeksiyon Kontrol Hemşiresi
Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi,İstanbul
Yukarı Dön
nur. Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nur. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim/2012 Saat 15:07
    Teşekkürler Meral Hanım.Bayram sonrası görüşmek üzere. İYİ BAYRAMLAR
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
Konuk
Konuk
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim/2012 Saat 19:42
http://www.das.org.tr/kitaplar/kitap2011/167-182%20Mukadder%20Genc.pdf

bu linkte sterilizasyon cihaz arıza va bakım takibi ile ilgili form ve konuyu bulabilirsiniz ...
Yukarı Dön
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MeralŞAHİNDEMİR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ekim/2012 Saat 12:35

Sayın Nur,Kurumumuzda tıbbi cihazların bakım planları cihazın özelliğine göre teknik servis tarafından günlük, aylık ve yıllık bakım planları oluşturulup takipleri yapılmaktadır. Bu konuda ben size 2 örnek paylaşıyorum.
Bakım, onarım,ölçme,ayar ve kalibrasyonuna yönelik olarakta talimatımız var, onu da paylaşıyorum.
Bu konudaki tüm işlemler müdür ve teknik servis sorumluluğunda yürütülmektedir.

20121030_123447_kalibrasyon.doc

20121030_123505_HASTA_BAŞI_MONİ.xls

20121030_123524_MERKEZİ_VAKUM.xls

sahinmeral28@gmail.com
Yukarı Dön
nur. Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nur. Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ekim/2012 Saat 16:41
Teşşekkür ederim Meral Hanım.İyi Çalışmalar
Yukarı Dön
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MeralŞAHİNDEMİR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ekim/2012 Saat 22:29
Sayın Nur, ihriyacınızı karşıladı ise sevinirim.
Kolaylıklar diliyorum.

sahinmeral28@gmail.com
Yukarı Dön
sevdakaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 49
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı sevdakaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Aralık/2013 Saat 16:59
arkadaşlar nereye yazacağımı bilemedim ama lütfen yardımcı olun KBBonam formlarından ağız içi lezyon dil altı bağı dky atrezisi onam formları lazım ama hiç biryerde bulamadım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Sevda TELMEN
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör