Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Forum: ENFEKSİYON KONTROL » Kalite Performans Kriterleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Forum mail sistemi aktif edilmiştir.. forumda abonesi oldugunuz ve yazdıgınız konu baslıklarında yazılan mesajlar mailinize uyarı olacak gonderilecektir.. Üye şifrelerini unutan kullanıcılarımız üye girişinde bulunan parolamı unuttum bolumune mail adreslerini girerek yeni şifrelerini alabilirler..

FİZİKİ ŞARTLAR - Olayın Tarihi: 08/Şubat/2013

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
FİGENİÇLİ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı FİGENİÇLİ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: FİZİKİ ŞARTLAR
    Gönderim Zamanı: 08/Şubat/2013 Saat 09:02
40 Yıllık bir binada her hasta odasında tuvalet lavabo şartını alt yapı yetersizliğinden dolayı yaptıramadık.Fakat değerlendirmede olması gereklidir diye eksi puan verdiler.Kalite standartlarında  bununla ilgili  savunabileceğimiz bir madde var mı?Teşekkür ederim
Yukarı Dön
SevdaKarakılıç Açılır Kutu Gör
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1185
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı SevdaKarakılıç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Şubat/2013 Saat 09:50
Savunabileceğiniz bir madde yok.HKS kitapcığını okursanız eğer ilgili bölüme ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

*HKS Kitabı
*Bölüm-Klinikler
*Madde: 00 02 08
             00 02 08 01 02.....hasta odalarında lavabo, banyo ve tuvalet bulunmalıdır.

Sevda KARAKILIÇ
İnfeksiyon Kontrol Hemşiresi
Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi,İstanbul
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör