Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Forum: M.S.Ü. ÇALIŞMA VE İŞLEYİŞ » Temizlik ve Dekontaminasyon
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

endoskop dezenfeksiyonu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kemal01 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kemal01 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: endoskop dezenfeksiyonu
    Gönderim Zamanı: 07/Mart/2014 Saat 00:20
Biz endoskop yıkama makinamızda persetik asit kullanımı ile korozyon problemi yaşadık. Daha sonrasında ortofitaldehit denedik ancak makinanın hortumlarında ciddi boyanma ve üretici firmanınmakineye zarar verebileceği uyarısı ile karşılaştık.

Şu an için üretici firmanın tavsiye ettiği bir ürün hakkında görüş almak istiyorum sizden
ürün VIRUSOLVE+RTU ürünü araştırdığımda BS EN 13727 ile uyumlu, bakterisidal aktivitesi EN 1276 ile uymlu, temel funfisidal ve maya formuna etkili , EN24347 İLE UYUMLU sporosidal özelliği mevcut BS EN 14563 e göre mycobakteryel etkinliği mevcut VIRUSOLVE concentrate olarak tanıtılmakta.

Bu ürün üretici firmanın önerisi doğrultusunda tercih edilebirir mi fikirlerinize ihtiyacım var TeşekkürlerConfused

kmlavsr
Yukarı Dön
Reyhan Açılır Kutu Gör
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 867
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Reyhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mart/2014 Saat 22:27
Kemal Hocam Merhabalar;
Sorunuzun cevabını ve ürünün özellikleri hakkında bilgileri özel mesaj ile gönderiyorum.
Reyhan İNCE KASAP
Giresun/Bulancak Devlet Hastanesi
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör