Forum Anasayfası Forum Anasayfası » Forum: SOSYAL KONULAR.. » Sosyal Konular !
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

7.DAS OKULU

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Reyhan Açılır Kutu Gör
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 867
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Reyhan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 7.DAS OKULU
    Gönderim Zamanı: 16/Şubat/2014 Saat 22:13
Değerli Hocalarım ve Şanslı DAS Okullu Meslektaşlarım,
Tadı damağınızda kalacak güzel mi güzel  bir 6 gün geçirmenizi dilerim.
          DAS OKULLU OLMAK BİR AYRICALIKTIR....
Reyhan İNCE KASAP
Giresun/Bulancak Devlet Hastanesi
Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü
Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Yukarı Dön
MustafaAytac Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Mustafa Aytaç

Puanlar: 2383
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MustafaAytac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Şubat/2014 Saat 09:47
tşkler reyhan..
Mustafa AYTAÇ
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
M.S.Ü Sorumlusu
mustafa@das.org.tr
www.mustafaaytac.com
Yukarı Dön
Efira Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Efira Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Şubat/2014 Saat 00:19
Gerçekten eğlenceli bu gece özellikle çok eğlendik acaba cuma günü sınavdan sonrada bu kadar eğlenir miyiz
Yukarı Dön
nur Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 31
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Şubat/2014 Saat 09:42

DAS OKULU  EĞİTİMCİLERİNE EMEKLERİNDE DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM, % 70  lik alkol şişeye konduktan sonra tüketim süresi,Baticonların üzerindeki  üretici firma ibareleri farklı açıldıktan sonra bazılarının üzerinde 6 ay, bazıları 15 gün bir kısmındada hiçbir süre bildirilmemeştir. alkollü el dezenfektanlarda 5 litrelik bidonlarda farklı ibareler mevcut bu konuda bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

Yukarı Dön
kaan52 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kaan52 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat/2014 Saat 16:51
TEK KELİMEYLE MUHTEŞEM BİR OKUL OLDU.BİLMEDİĞMİZ YA DA BİLDİĞİMİZİ ZANNETTİĞİMİZ O KADAR KONU VARMIŞ Kİ ANLATAMAM.MESLEĞİM BOYUNCA REHBERİM OLACAK BİR DERNEK.EMEĞİ GEÇEN DAS OKULU EĞİTİMCİLERİNE TEŞEKKÜRLER. Big smileBig smileÖĞRENDİM ÖĞRENDİM DASLA ÖĞRENDİMBig smileBig smile
ÜNYE DEVLET HASTANESİ
Yukarı Dön
keşanlı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 23
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı keşanlı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Şubat/2014 Saat 13:55
muhteşem bir 5 gün geçirdim das okuluna gelirken beklentim zaten yüksekti fakat beklentimin de üzerinde geçti, her ayrıntı profesyonelce düşünülmüş, hala etkisindeyim.   Başta murat hocam, duygu hocam ve hemşerim dilek hanıma, tüm hocalara, humanitasa ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletirim, iyiki varsınız iyiki das okulu var, das okullu olmak gerçekten bir ayrıcalık.
keşanlı
Yukarı Dön
nurayocal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı nurayocal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Şubat/2014 Saat 20:44
Das okulu her ayrıntısıyla muhteşem bir organizasyon hocalar alanlarında en iyileri .Okuldan gelince inanın boyut atlamış gibi oldum .6 günde öyle alışmışız ki sanki yıllardır hep oradaymışız gibi .Emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum Gönül isterki böyle eğitimler daha sık yapılsın tek tek her hoca ve öğrencilerle muhteşem paylaşımlar ve sohbetler yapalım.Sağlık camiasıyla gurur duydum .iyiki sağlıkçıyım .Hiç bir meslek gurubunda bizler kadar tek bilinç yok.Teşekkürler das
Yukarı Dön
MeralŞAHİNDEMİR Açılır Kutu Gör
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge

Puanlar: 1308
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı MeralŞAHİNDEMİR Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Şubat/2014 Saat 09:34
ARKADAŞLAR HEYECANINIZI ANLIYOR VE SİZE KATILIYORUM. BU HEYECAN BİTMİYOR.....
HOŞ GELDİNİZ DAS AİLESİNE....
Meral ŞAHİN DEMİR Prof.Dr.İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi-Giresun

sahinmeral28@gmail.com
Yukarı Dön
selime Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Puanlar: 5
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı selime Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Şubat/2014 Saat 13:33
merhabalar...bu gün üye oldum burada ve enf.hemşireliğinde yenıyım gerketığınde sizlerden yardım alabılırmıyım..tşk ler
incekara
Yukarı Dön
kader Açılır Kutu Gör
Yönlendirici
Yönlendirici
Simge
Kader Tiryaki

Puanlar: 74
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı kader Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Şubat/2014 Saat 10:09
Merhaba Selime,
DAS ailesine hoş geldin..Bilgilerimiz doğrultusunda her zaman yanındayız. Kolay gelsin.
Yukarı Dön
selime Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı selime Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Şubat/2014 Saat 14:05
Merhaba tşk ederim sizlerden bunları duymak beni çok rahatlattı...Smile
incekara
Yukarı Dön
zeynep_42 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı zeynep_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Şubat/2014 Saat 22:20
DAS okullu olmak gerçekten de bir ayrıcalıkmış. bende o sevgi ve bilgi dolu havayı yaşadım.yeni arkadaşlar kazandım. değerli hocalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Yukarı Dön
Guests Açılır Kutu Gör
Konuk
Konuk
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Mart/2014 Saat 00:00
Tabi ki her zaman elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız hoşgeldiniz...
Yukarı Dön
selime Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı selime Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Mart/2014 Saat 10:48
Günaydın tşk ederim tekrar...
incekara
Yukarı Dön
solariz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkür (0) Teşekkür(0)   Alıntı solariz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Eylül/2015 Saat 01:54
Evet harikaa birşeydir..
http://www.barbieoyunlari.gen.tr/ - barbie oyunları
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Share Topic   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör