>> 14. WFHSS & 8. DAS Kongresi Sponsorluk Bilgi Dosyası

Ana SponsorPlatin SponsorAltın SponsorGümüş Sponsor


Bronz Sponsorlar


Diğer Sponsorlar


Sağlık Bakanlığı Uluslararası Kongre duyurusu için tıklayın   |   "3M buluşları her yerde" fotoğraf yarışması için tıklayın   |   Mobil uygulama artık yayında
KONGREYE DAVET

World Forum for Hospital Sterile Supply (WFHSS)’nin Yıllık Kongresi, Türkiye’de iki yılda bir düzenlenen DAS Kongresi gibi, sterilizasyon uzmanları açısından en önemli olan uluslararası organizasyondur. WFHSS ve DAS Kongreleri, uygulayıcıların ve profesyonellerin bir araya geldikleri, bu alandaki yenilikleri ve yeni fikirleri paylaştıkları, gelecekle ilgili fikirlerini sundukları bir gelenek haline gelmiştir.

14. Dünya Sterilizasyon Kongresi & 8. Ulusal Sterilizasyon Dezenfeksiyon Kongresi, 6-9 Kasım 2013 tarihleri arasında Türkiye’de, Antalya Susesi Hotel Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. Seçilen kongre merkezi, uluslararası etkinlikler ve kongreler için gerekli bütün imkanları sunmaktadır.

Bilimsel program, sterilizasyon alanında dünyanın her yerinden gelen ulusal derneklerin ve sektörün katkılarıyla zenginleşecektir. Kongre delegeleri yeni gereçlere ve yöntemlere odaklanacak, sektör de bu ilgiye yanıt verecektir. Organizasyon Komitesi olarak bizler de, 14. Dünya Sterilizasyon Kongresi & 8. Ulusal Sterilizasyon Dezenfeksiyon Kongresi’nde sterilizasyon uzmanlarına en uygun ve en rahat deneyimi yaşatma sorumluluğunu keyifle üstlenmekteyiz.

Konferans konuları sterilizasyonda kullanılan spesifik ve modern teknolojiler arasından seçilecektir. Sponsorlarımız fuarda ürünlerini sergilemenin yanı sıra, katılımcılar için her zaman ilgi çekici olan uydu sempozyumlarda yer alarak bilimsel programa katkı sağlamaya çağırılmaktadır. Kongre Organizasyon Komitemiz sponsorlarımızın bilimsel ve sosyal aktiviteler konusundaki yeni fikirlerine ve teşvikine her zaman açıktır ve bu fikirleri almaktan büyük mutluluk duyarız. Sterilizasyon her geçen gün daha da önem kazanan bir konu olup, tüm sektör ve sağlık çalışanlarının konuya eğilimini arttırmaktadır.

WFHSS ve DAS Kongreleri’nin sponsor firmalardan da beklediği budur.

Sterilizasyon dünyasını her yönüyle en etkileyici ve unutulmaz etkinliklerden birinde ağırlamak bizim için bir zevk ve onurdur.

6-9 Kasım 2013’te Antalya’da görüşmek üzere

Saygılarımla,

Prof. Dr. Murat Günaydın,

Başkan
DAS Derneği Başkanı

WFHSS adına sizi 14. Dünya Sterilizasyon Kongresi’ne davet etmek istiyorum. Ev sahibimiz DAS, Türkiye Dezenfeksiyon, Antisepsi ve Sterilizasyon Derneği hiç şüphesiz bütün katılımcıları büyük bir misafirperverlikle ağırlayacaktır. Dahası Kongre dekontaminasyon alanında gerçekleşen en son bilimsel gelişmelerin tartışılacağı bir platform olacaktır. Ayrıca sterilizasyon alanında araştırmalar ve uygulamalar arasındaki bağlantıya ışık tutulacaktır. Uluslararası seviyede önem arz eden konularla, ulusal seviyedekilerin farklı olabileceği de göz önünde tutulacaktır.

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin departmanların günlük işleyişlerine dahil edilmesi vasıtasıyla inovasyona hız kazandırılabilir. Sterilizasyon alanında da, hem departman hem de faydalanıcıları açısından artı değer katabilmek adına bu bir ön koşul olarak düşünülmelidir. İnovasyon kullanılan teknolojiye, organizasyonel yapılara ve prosedürlere değişimi getirmektedir. Böylelikle dinamik bir çalışma ortamı yaratmakta, sterilizasyon departmanını da her zaman hazır olmaya teşvik etmektedir. Sonuç olarak sterilizasyon departmanı hem dahili faydalanıcılarının ihtiyaçlarını daha güçlü bir şekilde karşılayabilir, hem de diğer kurumlarla etkili bir şekilde rekabet edebilir.

Şu anda bünyesinde 63 üye derneğin bulunduğu WFHSS’nin çok uluslu olma özelliğinin, katılımcıların çeşitliliğine de yansıyacağından eminim. Böylelikle bu Kongre de gerçekten global bir etkinlik olacaktır. Buna rağmen, Dünya Kongresi’nin sterilizasyon alanında gelişmekte olan Orta Asya gibi bölgeleri de inceleme fırsatı yaratması büyük önem arz etmektedir. Bu ülkelerde departmanlara bilgi aktarımı sorumluluğunu üstlenecek sterilizasyon dernekleri kurmak çok acil bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Böyle bir uygulama sterilizasyon alanında büyük gelişmelere yol açacaktır.

Antalya büyüleyici bir şehir, çünkü antik çağın modern çağla buluştuğu, bugünün görkemli bir tarihin, eski geleneklerin ve saygıyla korunmuş bir kültürün üzerine inşa edildiği bir yer. Böyle olmasının da bir sebebi var çünkü geçmişin olmadığı yerde gelecek de olmaz.

Bu sebeple bu kongreye katılmak hepimize geçmişte öğrendiğimiz bilgiler üzerine yenilerini ekleme, bunları gelecekte uygulama ve geleceğin temelini oluşturma fırsatını verecektir.

Sizlerle Türkiye’de buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Wim Renders
WFHSS Başkanı


Copyright © Humanitas PCO, Tüm Hakları Saklıdır.

minduce & bildiri merkezi